Projektas PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI. bus įgyvendinamas Plutiškių gimnazijoje

WOW! Plutiškių gimnazijos paraiška padarė tokį įspūdį, kad mūsų gimnazija yra pasirinkta tarp tų 100 mokyklų Lietuvoje, kurias šiais mokslo metais aplankys PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI. komanda.
unnamedKą tai reiškia mums? Ogi keturi (1 pamokos trukmės) susitikimai su žinomais ar daug savo srityje pasiekusiais Lietuvos pramogų pasaulio atstovais, žurnalistais, verslininkais, rašytojais. Ir visa tai - mūsų gimnazijoje!
Kas galės dalyvauti? Kiekvienas gimnazijos bendruomenės narys - moksleivis ar mokytojas.
Kada? Pradžia bus kai tik baigsime remontuoti gimnazijos salę ir truks iki vasario mėnesio.
Apie kiekvieną iš keturių svečių vizitų būsime informuoti prieš savaitę, kad visi galėtume suplanuoti laiką. Kad tinkamai priimti svečius reikės ypač vyresniųjų klasių pagalbos paruošiant susitikimo erdvę, o visų - ruošiantis susitikimui ir pagalvojant apie rūpimus paklausti klausimus.
PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI. - jau visai netrukus Plutiškėse! ??

Patvirtinimas projekto dalyviams