Elegantiškų šokių sūkury su Lietuva širdy

Jau tryliktą kartą Plutiškių vidurinės mokyklos bendruomenė Vasario 16-osios išvakarėse susirinko į renginį „Elegantiškų šokių sūkury“: skoningai apsirengę, oriai pasitempę, estetiškai papuoštoje salėje, grojant klasikinei muzikai dalyviai demonstravo pagarbą Valstybei, gimtinei, mokyklai, artimui. Tokią pilietiškumo išraišką minint Vasario 16-ąją prieš daugelį metų pasiūlė Mokinių tarybos nariai. Idėja prigijo ir gyvuoja iki šiol – tai viena mokinių laukiamiausių švenčių. Apie ją ilgai kalbama prieš (planuojant, organizuojant, svajojant) ir dar ilgiau po ( vartant nuotraukų albumus, prisimenant gražiausias, įsimintiniausias akimirkas, laukiant kitų metų renginio).

Organizatorius ir dalyvius visuomet džiugina svečių apsilankymas. Ir šį kartą, sveikinimo kalbose paskatinę jaunimą būti pilietiškais, oriais savo Valstybės atstovais, kartu su mokiniais šokių aikštelėje sukosi Lietuvos Respublikos seimo narys Juozas Olekas su žmona, Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narė Daiva Juknevičienė, Plutiškių seniūnas Arūnas Arlauskas, Plutiškių bendruomenės pirmininkas Remigijus Navickas, kiti svečiai, buvę mūsų mokyklos mokiniai, mokinių tėvai bei mokytojai. Renginyje galima buvo ir į kitus pažiūrėti – vakarą paįvairino šokių grupių „Izidė“ (mokytoja Agnė Ramuckienė) ir „Perla“ (mokytoja Inga Šarauskienė) pasirodymai, mokytoja Inga Šarauskienė visus norinčius pakvietė į linijinio šokio pamokėlę, renginio vadovė Edita Jūrienė organizavo linksmus žaidimus tiek poroms, tiek pavieniams dalyviams. O technologijų kabinetas ir mokyklos koridorius tą vakarą virto romantiška svetaine, kur žvakių šviesoje buvo galima prisėsti, kveptelti, pasikalbėti ir išgerti puodelį kavos ar arbatos.

Ilgai džiugins kartu praleistos valandos elegantiškų šokių sūkury su Lietuva širdy.

Irena Kašauskienė, Plutiškių vidurinės mokyklos direktorė