Tave gąsdina skaičius 13? Ateik balandžio 15 dieną 19val.į Plutiškių vidurinės mokyklos sporto salę, adresu Mokyklos g.4 ir pamatysi, kad 13-asis „Naktinio krepšinio“ turnyras pakeis tavo nuomonę apie skaičių 13!
      Sėkmingas „Naktinio krepšinio“ projektas įtraukia vis daugiau dalyvių, sirgalių ir krepšinio mylėtojų, tad turi puikią galimybę pamatyti lygos čempionų rungtynes (Amber Team – KadiS) . Pasirodys šokių grupės „Perla“, „Izidė“, „Emita“, pučiamųjų orkestras, operos solistas ir Lietuvos dunker‘iai „Born To Fly“.
      Renginį aplankys žymus ir garbingi svečiai. Su renginio vedėju jūsų laukia įvairios atrakcijos, prizai, apdovanojimai ir staigmenos.
Tai analogų Suvalkijoje neturinčio krepšinio turnyro uždarymo šventė ir tu gali tai pamatyti!