Vasario 16-sios vakaras elegantiškų šokių sūkury

Vasario 16d. Plutiškių vidurinėje mokykloje vėl skambėjo valso muzika. Mokyklos bendruomenė ir svečiai rinkosi į jau tradiciniu tapusį renginį ,,Elegantiškų šokių sūkury“. Renginyje nėra svarbus šokėjų amžius, svarbiausia – elegancija. Salėje gali suktis tiek seneliai, tiek jų anūkai. Akį džiugina puošnios panelių ir ponių suknelės, ponaičių ir ponų kostiumai. Tokiam vakare visi pasijaučiame pakylėti.

Šiemet po gražių direktorės Irenos Kašauskienės, Plutiškių seniūno Arūno Arlausko, mokinių prezidentės Aušros Kaminskaitės  sveikinimo žodžių valsų vakarą pradėjo mokyklos šokių grupės ,,Perla“ (vadovė Inga Šarauskienė) šokėjos. Merginų apranga, grakštūs judesiai, įmantri choreografija užbūrė žiūrovus. Valso ritmu salėje sukosi visi vakaro dalyviai. Atokvėpio valandėlėmis vedėjai pasiūlė įvairių žaidimų, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, įsteigtais renginio globėjo, seimo nario Juozo Oleko. Vakaro pabaigoje jaunimas turėjo galimybę ir smagiai padūkti, vyko tiesiog diskoteka.

,,Elegantiškų šokių sūkurys“ nusisuko iki kitų metų, kviesdamas prisijungti kuo daugiau elegantiškų šokėjų.

Milda Arlauskaitė, 10 klasės mokinė

Vakaro vedėjai Lauryna Tomkvaitytė ir Ričardas Pilkauskas.

Šokių grupė ,,Perla“.