Kazlų Rūdos savivaldybės administracija pasirašė rangos sutartį dėl keturių mokyklų aikštynų rekonstrukcijos

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai pasirašius Norvegijos finansinio mechanizmo projekto įgyvendinimo sutartį Nr.2004-LT0101-IP-2NOR su Lietuvos Respublikos Finansų ministerija ir VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra, projektui „Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų sporto aikštynų įrengimas ir atnaujinimas“  buvo skirta 519 736,00 EUR (1 794 544,46 Lt) parama iš Norvegijos finansinio mechanizmo lėšų, kuri sudaro 85 proc. nuo bendros projekto vertės. Bendra projekto vertė –   611 454,00 EUR (2 111 228,37 Lt), Kazlų Rūdos savivaldybės įnašas – 91 718, 00 EUR( 316 683,91 Lt), kuris sudaro 15 proc. nuo bendros projekto vertės. Projektas „Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų sporto aikštynų įrengimas ir atnaujinimas“ finansuojamas iš Norvegijos pagal Norvegijos finansinį mechanizmą. Projekto tikslas – modernizuoti ir įrengti keturis Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų sporto aikštynus, kurį pasiekus tiesioginė naudą gaus apie 900 mokinių.

2010 m. rugsėjo 9 d. pasirašyta rangos sutartis su UAB „Getstata“ dėl keturių Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų sporto aikštynų įrengimo ir atnaujinimo. Darbai pradėti nedelsiant (2010 m. rugsėjo 13 d.) ir vyksta sklandžiai, numatant jų pabaigą iki 2010 m. gruodžio 24 d. Techninę darbų priežiūrą atlieka UAB „SDG“.

Paramos lėšomis bus atliekami šie darbai: Plutiškių vidurinės, Kazlų Rūdos pradinės, Kazlų Rūdos pagrindinės “Elma” mokyklų ir Kazio Griniaus gimnazijos sporto aikštynų įrengimo ir sporto įrangos diegimo darbai. Numatomi Projekto rezultatai: 8103 m2 atnaujintų sporto aikštynų ploto. Įgyvendinus Projektą, ateinančių metų pavasarį mokiniai jau galės sportuoti atnaujintose ir moderniai įrengtose mokyklų sporto aikštelėse.

Informacija iš savivaldybės tinklapio: http://www.kazluruda.lt/?id=43&pr=60