Mokyklos - Europos parlamento ambasadorės

Plutiškių gimnazijos jaunųjų ambasadorių komanda, kurią kuruoja vyresnioji ambasadorė istorijos mokytoja Edita Jūrienė, tęsia programą ,,Mokyklos - Europos parlamento ambasadorės” (MEPA). Aktyvūs komandos nariai siekia įgyvendinti projekto tikslus - būti aktyviais, pilietiškais europiečiais ir skleisti gilesnę ES veiklos svarbą ir supratimą.

●      Istorijos kabinete papildytas ES informacijos centras, kuris prieinamas visai gimnazijos bendruomenei.

●      Komanda dalyvauja esamekartu.eu bendruomenės veikloje.

●      Jaunieji ambasadoriai dalyvauja Europos parlamento organizuojamuose seminaruose, diskusijose bei susitikimuose, o išgirstą ir įsisavintą informaciją skleidžia gimnazijos bendruomenėje.

●      Vedamos pamokos, kuriose akcentuojama ES svarba, ekonomika, ekologija, piliečių teisės ir laisvės.

●      Ig, IIg, IIIg klasių mokiniams buvo vedamos integruotos istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokos, kuriose mokiniai ne tik išgirdo naudingos informacijos, bet ir ugdė kūrybiškumo, pilietiškumo ir komunikavimo kompetencijas.

Būkime aktyviais savo krašto ir ES piliečiais!🇪🇺

#MEPALietuva