Plutiškių gimnazijos mokiniai įgyvendina projektą „Stebėkime, pažinkime, tobulėkime“

Plutiškių gimnazijos 8 klasės mokiniai, šiais mokslo metais pradėję mokytis chemijos dalyko, įgyvendindami vaikų ir jaunimo socializacijos projektą „Stebėkime, pažinkime, tobulėkime“, finansuojamą Kazlų Rūdos savivaldybės lėšomis, trumpam pasijuto tikrais mokslininkais. Su chemijos dalyko mokytoja S. Kairiene ir klasės auklėtoju R. Mūsin jie Kauno tvirtovės VII forto jaunųjų mokslininkų laboratorijoje dalyvavo pamokoje- edukacijoje  „ Įvadas į chemijos mokslo pasaulį“: stebėjo ir patys atliko daug įdomių eksperimentų – gamino auksą, tyrinėjo gamtinio indikatoriaus poveikį tirpalams, galingo magneto dėka kiekvienas mokinys pagamino geležies dalelių „ ežiuką“.  Stebėjo dramblio dantų pastos gamybą, spalvinio laikrodžio reakciją, grožėjosi cheminio chameleono keičiamomis spalvomis. Mokiniai buvo labai smalsūs, žingeidūs, aktyviai dalyvavo eksperimentuose.