Plutiškių gimnazija – Europos Parlamento ambasadorė

Plutiškių gimnazija ( viena iš 116 Lietuvos gimnazijų ir profesinių mokyklų) 2021–2022 m. m. įsijungia į Europos Parlamento biuro jau šeštus metus vykdomą programą "Mokyklos-Europos parlamento ambasadorės" (MEPA) Lietuvoje (www.mepalietuva.eu). Programos tikslas - ugdyti aktyvius jaunuosius europiečius, pristatyti moksleiviams Europos Sąjungos poveikį ir naudą įvairioms gyvenimo sritims bei skatinti jaunus žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais. Gimnazijoje iš vyresniųjų klasių mokinių suburta jaunųjų ambasadorių komanda, kuri startuoja su šūkiu: "Jaunuoli, būk aktyvus, nes šalies ir Europos ateitis - tavo rankose". Turi lūkestį į programos veiklas įtraukti visą Plutiškių gimnazijos bendruomenę. Istorijos kabinete įrengtas informacinis centras, prieinamas kiekvienam Plutiškių gimnazijos bendruomenės nariui!