Laimė aplanko nesant patyčių

Kviečiant didinti sąmoningumą mažinant ir įveikiant patyčias minint mėnesį BE PATYČIŲ ir jas veiksmingiau spręsti pasitelkiant į pagalbą kovo mėnesį minimą Tarptautinę Laimės dieną (kovo 20 d.) buvo rengiama kūrybinė užduotis. Tai raginimas atkreipti ypatingą dėmesį į nuo patyčių nukentėjusius bei besityčiojančius asmenis bei užkertant kelią tolesniam netinkamam elgesiui. Patyčios  yra viena opiausių šiuolaikinės visuomenės problemų, o kaip atsvarą kūrybinė užduotis suteikia galimybę pagalvoti apie Laimę, jos sudedamąsias dalis bei leidžia apmąstyti teiginį, jog „Laimė aplanko nesant patyčių“. Tai skatina mokinius apgalvoti, prisiminti tai, kokio elgesio jie nekartotų; kaip elgtis, bendrauti ir bendradarbiauti vertinga gaunant grąžos – Laimės. Juk tada ir nutinka maži stebuklai.