Prašome skirti dalį GPM

Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijai

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie praeitais ir ankstesniais metais skyrėte Gyventojų pajamų mokesčio dalį mūsų gimnazijai. Jūsų skirtos lėšos buvo panaudotos ugdymo kokybės gerinimui, ugdymosi aplinkų kūrimui bei modernizavimui.

Gerbiami tėveliai, mokyklos bendruomenės nariai, rėmėjai ar šiaip mieli žmonės, norintys paremti mūsų mylimą gimnaziją,

Pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus savo pajamų dalį (1,2 proc.) Jūs galite pervesti Plutiškių gimnazijai nuo 2021-01-01.

Paprasčiausias pateikimo būdas – elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą EDS adresu: http://deklaravimas.vmi.lt

Tolimesni žingsniai: spaudžiat Deklaravimas Pildyti formą Pildyti naują formą Prašymas skirti paramą (forma FR0512  4 versija)

Kaip pildyti:

1 laukelyje – Jūsų asmens kodas

3V laukelyje – Jūsų vardas

3P laukelyje – Jūsų pavardė

5 laukelyje rašyti – 2020

6S laukelyje – žymėti varnelę

E1 laukelyje rašyti – 2 (paramos gavėjas)

E2 laukelyje rašyti – 190398964 (Paramos gavėjo kodas)

E3 laukelyje rašyti – PLUTIŠKIŲ  GIMNAZIJA

E4 laukelyje rašyti – 1,2 (arba kitą ne didesnį skaičių)

E5 laukelyje galite nurodyti, iki kurių metų skiriate paramą, pvz., iki 2024 m.

PATEIKTI DEKLARACIJĄ – ( formos lauko viršuje, dešinėje).

Dėkojame už rūpestį ir paramą.

Gimnazijos taryba