Žmonių bendravimas vertesnis už viso pasaulio auksą

Penktoji projekto “JO keliu” diena – Viso pasaulio auksas (cit. Atmink, kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą“, Jonas Paulius II). Tai paskutinė projekto veiklų diena. Braniewo grupė lankėsi Europos solidarumo centre Gdanske, tai puiki vieta parodyti Europos kovą už nepriklausomybę ir Jono Pauliaus II vaidmenį šioje kovoje. Dalį laiko skyrė Lietuvos nepriklausomybės atgavimo istorijai. Apžiūrėjo PAPAMOBILĮ - automobilį, kurį Jonas Paulius II naudojo pirmą kartą lankydamasis Lenkijoje. Plutiškių jaunimas Plutiškių Šv. Juozapo bažnyčioje susitiko su kunigu teol. lic. Remigijumi Gaidžiu – tai žmogus, turėjęs laimę bendrauti su popiežiumi Jonu Pauliumi II. Popietėje abi grupės susitiko virtualioje erdvėje, pasidalino veiklų įspūdžiais, aptarė rezultatus ir įsivertino.

Tikimės, kad įgyvendintos projekto veiklos paskatins projekto dalyvius ir mokyklų partnerių bendruomenes rinktis popiežiaus Jono Pauliaus II parodytą gyvenimo kelią – dvasingo, moralaus, tolerantiško, pilietiško, savo kūrybiškumą ir veiklumą skatinančio žmogaus kelią.