Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos ir Lenkijos Braniewo miesto Zespół Szkół Budowlanych jaunimas eina „JO (Popiežiaus Jono Pauliaus II) keliu“

Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos ir Lenkijos Braniewo miesto Zespół Szkół Budowlanych jaunimo mainų projekto „JO keliu“ veiklos prasidėjo. Dėl COVID-19 projektas įgyvendinamas nuotoliniu būdu: organizacijų partnerių jaunimo grupės veiklas įgyvendina savo valstybėje, susitinka, bendrauja, rengia įgyvendintų veiklų pristatymus virtualioje erdvėje. Projekto dalyviai penkias jaunimo mainų dienas gyvens vadovaudamiesi popiežiaus Jono Pauliaus II pamokymais gyvenimui, tyrinėdami ir atrasdami šio jaunimo draugo pomėgius, gyvenimo principus ir vaidmenį kovoje dėl Lietuvos ir Lenkijos. Rengdamiesi pirmam virtualiam susitikimui  dalyviai rinko medžiagą ir parengė pristatymus apie popiežiaus Jono Pauliaus II vaidmenį mūsų valstybėms. Kiekviena mainų veiklos diena turi konkrečią popiežiaus Jono Pauliaus II pamokymo kryptį. Rugsėjo 21 d. – pirmoji projekto veiklų diena pavadinta Moralės logika (cit. „Tautų politika jokiu būdu negali nepaisyti transcendentinio, dvasinio žmogiškosios patirties lygmens“, Jonas Paulius II). Šią dieną Lietuvos ir Lenkijos jaunimas nutiesė virtualų draugystės ir bendradarbiavimo tiltą, susipažino ir pristatė planuojamas įgyvendinti veiklas.