KVIEČIA  PLUTIŠKIŲ  GIMNAZIJA

gimnazijalogo su 100 884x768

Iki rugpjūčio 31 d. vykdomas priėmimas į Plutiškių gimnazija

Maloniai kviečiame mokytis pagal ikimokyklinio ugdymo;                                           priešmokyklinio ugdymo; pradinio ugdymo; pagrindinio ugdymo;                                       vidurinio ugdymo  bei

suaugusiųjų mokymo programas (į visas klases)

suaugusiesiems taikomos lanksčios mokymo formos (dieninė arba savarankiško) bei būdai (nuoseklusis, modulinis).

Reikalingi dokumentai:

• prašymas;
  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  • dokumentas, patvirtinantis anksčiau įgytą išsilavinimą;
  • santuokos liudijimas (jei išsilavinimo ir asmens dokumente neatitinka pavardė).

Nuo 2020 m. rugsėjo steigiama

VISOS DIENOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ vaikams nuo 2 metų.

Nuo 2019 m. veikia VISOS DIENOS MOKYKLA priešmokyklinio, pradinio ugdymo programos vaikams: nuo 13.00 iki 17.00 val. užsiėmimai nemokami, po 17.00 val. – simbolinis tėvų mokestis.

Organizuojamas mokinių pavėžėjimas visomis kryptimis.

Gimnazijos darbo laikas: 08.00 – 17.00 darbo dienomis

Gimnazijos adresas:

Mokyklos g. 4, Plutiškių k.

Tel./faks. (8 343) 31 236

Mob. +370 686 20 956