Mūsų gimnazija projekte „Išjudink kitus“

Projekto organizatoriai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Projekto rėmėjas: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Projektas ,,Išjudink kitus“ Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamas trečius metus iš eilės. Šiemet prie jo prisijungė 7 Lietuvos mokyklos: Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla, Kauno r. Neveronių gimnazija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija, Molėtų gimnazija, Pasvalio r. Joniškėlio Petkevičiūtės-Bitės gimnazija bei Trakų r. Rūdiškių gimnazija, Vilniaus Pavilnio progimnazija.

Mokyklos suburs aktyvių vyresnių moksleivių grupes ir organizuos mokyklos bendruomenei 2 renginius – viktoriną ir fizinio aktyvumo skatinimo renginį, skirtus Lietuvos sporto pergalei paminėti. Lapkričio 29 d. aktyvių moksleivių grupės kartu su pedagogais atvyks į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą į projektą vainikuojantį motyvacinį renginį, kur jų laukia netradiciniai sportiniai užsiėmimai ir susitikimai su Lietuvos sporto įžymybėmis.