Kviečiame registruotis į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo mokymus „Mokymosi proceso organizavimas ir valdymas skaitmeninėje mokymosi aplinkoje“ (kovo 27 - balandžio 26)

Kviečiame registruotis (goo.gl/fAJs24) į 40 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo NUOTOLINIUS mokymus „Mokymosi proceso organizavimas ir valdymas skaitmeninėje mokymosi aplinkoje“, kurių metu bus siūloma taikyti naujos kartos skaitmeninę mokymosi aplinką ir technologijas, kurios padėtų mokytojams aprūpinti moksleivius žiniomis, įgūdžiais ir požiūriu, būtinais sėkmingoms studijoms universitete.

Mokymai planuojami nuo kovo 27 d. Mokymai vyks nuotoliniu būdu: 10 virtualių susitikimų vaizdo paskaitų sistemoje ir nuolatinis mokymasis bei konsultavimasis su lektoriais virtualiojoje mokymosi aplinkoje.

Mokymų metu bus skiriamas dėmesys populiarios mokymosi aplinkos išbandymui, atitinkamų metodų ir priemonių taikymui bei mokymosi proceso realizavimui skaitmeninėje mokymosi aplinkoje.

Mokymai skirti pedagogams, mokyklų vadovams ir IKT koordinatoriams, norintiems išmokti ar patobulinti gebėjimus taikyti virtualiąją mokymosi aplinką MOODLE bei kitas skaitmeninio mokymosi priemones.

Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Mokymai yra organizuojami įgyvendinant projekto „Universiteto link – atotrūkio tarp mokyklų ir universitetų mažinimas per neformalųjį švietimą“ (Up2U) veiklas ir yra nemokami. Daugiau apie projektą adresu up2university.eu.

Mokymai vyks: kovo 27 d. –  balandžio 26 d. (1 val. virtualūs susitikimai numatomi trečiadieniais ir penktadieniais antroje dienos pusėje).

Registracija internetu REGISTRACIJOS FORMA.

Dėmesio! Dalyvių skaičius mokymuose ribotas.