Kuriame saugią aplinką mokykloje

2019 metų sausio 29-31 dienomis Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijoje vyko ,,Saugios aplinkos
mokykloje kūrimas II" ir įdiegta LIONS QUEST programą ,,Paauglystės kryžkelės". Mokymuose dalyvavo Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos, Jankų pagrindinės mokyklos ir Valdorfo progimnazijos bendruomenių 25 nariai. Projektas finansuojamas Europos Sąjunos struktūrinių fondų. Seminarą vedė  LIONS QUEST programos instruktorė Ona Misiukevičienė.

Šios programos pagrindas yra tikėjimas,

kad jauni žmonės – tai vertybė, kuri gali lemti

teigiamus pokyčius pasaulyje.

Mūsų vaikams reikia pasitikėjimo savimi, kurį jie gali įgyti ugdydami savo gabumus. Jiems reikia padėti išmokti konstruktyviai valdyti savo emocijas ir nusistatyti teigiamus tikslus. Vaikai turi įgyti žinių ir įgūdžių, būtinų tam, kad galėtų sveikai ir saugiai gyventi, kad jų nepaliestų smurtas ir narkotikai.