Projektas „Stebėkime , pažinkime, tobulėkime -  3“

Plutiškių gimnazijoje jau trečius metus įgyvendinamas Kazlų Rūdos savivaldybės finansuojamas vaikų socializacijos projektas “Stebėkime, pažinkime, tobulėkime - 3“. Šiais metais projektui vadovauja chemijos mokytoja Sonata Kairienė Projekto tikslas - ugdyti mokinių tarpusavio bendradarbiavimo įgūdžius, puoselėti bendražmogiškąsias vertybes, skatinti ekologinį gyvenimo būdą, vykdant edukacines veiklas. Todėl spalio 24 dieną projekto dalyviai - II G ir IIIG klasių  mokiniai - vyko į pažintinę ekskursiją į Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centrą. Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su atliekų tvarkymo centro veikla. Realiai pamatė atliekų gausą. Apsilankė atliekų rūšiavimo fabrike. Ši ekskursija mokiniams padėjo suvokti atliekų rūšiavimo svarbą.

IMG