Edukacinė pamoka ,,TV užkulisiai”

Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos 8-11 klasių mokiniai 2018-02-08 dieną lankėsi  Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos istorijos muziejuje, Vilniuje.  Edukacijos tikslas: atskleisti mokiniams TV laidų ir dokumentinių filmų kūrimo įdomybes. Edukacijos metu mokiniai susipažino su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, aplankydami radijo bei televizijos studijas pamatė, kaip dirba Lietuvos nacionalinis transliuotojas. Mokiniai galėjo pamatyti pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“, pamokoje atskleidžiami televizijos darbo užkulisiai, pademonstruojami ekrane nematomi techniniai sprendimai, aprodomos naujos studijos, mokiniai galėjo pamatyti, kaip paruošiama studija filmuoti populiarią laidą ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai", pamatyti, kur grimuojami dalyviai, kaip įrašomos laidos, kiek kartų reikia laidų vedėjams perskaityti tekstą, kol jis bus tinkamas pasiekti eterį ir t.t.