Sveikatingumo projektas „Pažink ir ugdyk save“ 2017 m.

Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijoje rugsėjo- gruodžio mėn. buvo vykdomas sveikatingumo projektas „Pažink ir ugdyk save“.

Įgyvendinant projektą, penkiolika 5 klasės mokinių vyko į Marijampolės sporto mokyklos baseiną (Jaunimo g. 8) bei sportavo gimnazijos sporto salėje. Marijampolės baseine, mokiniai kartu su sporto mokyklos trenere Dalia Urboniene mokėsi plaukti, gilino plaukimo būdų  įgūdžius, stiprino bendrąsias fizines savybes. Įgyvendinus projektą, 13 penktokų puikiai plaukia bent vienu pasirinktu plaukimo būdu. Du mokiniai plaukia silpnai, tačiau  nebijo vandens, jame jaučiasi gerai. Sporto salėje mokiniai tobulino labai mėgstamo judriojo žaidimo kvadrato įgūdžius ir puikiai: perduoda, gaudo, smūgiuoja.