Vasaros plenero atgarsiai

Ruošiamės sutikti Kalėdas.  Menui neabejingi Plutiškių gimnazijos mokiniai kartu su mokytojom jau papuošė savo mokyklą. Gimnazijos koridorius tebepuošia mokinių darbai, sukurti vasaros plenero ,,Vasara su teptuku“ metu. Prisimenam. Birželio pradžioje, vos pasibaigus mokslo metams, jaunieji gimnazijos menininkai savaitę dirbo ir kūtė kartu. Dailės kabinete, prie bendro stalo ir ežero pakrantėje piešėjai dalijosi savo sumanymais, patarimais vieni kitiems ir kūrė naujus vasaros darbus. Šiandien dvi gimnazijos sienos puošiasi vasaros darbais. Tai dar ankstesnių plenerų metu sukurtos stacionarios parodinės  sienos, finansuotos  Kazlų Rūdos savivaldybės. Dabar kasmet čia galime eksponuoti vis  naujus mokinių darbus. O pievoje prie ežero ant siurblinės atsirado dar vienas sieninės tapybos pano.

Už tai, kad galėjome susirinkti ir kurti drauge esame dėkingi Kazlų Rūdos savivaldybei, kuri mūsų kūrybinį plenerą finansavo 300 eurų. Gal pasiseks ir kitų metų vasarą susiburti drauge ir dalintis kūrybinėmis idėjomis.

Aušra Arlauskienė, Kazlų rūdos sav. Plutiškių gimnazijos dailės mokytoja.