Spektaklio užkulisiai

Šių metų lapkričio 30d. Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių gimnazijos 8 ir IIg. klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Spektaklio užkulisiai", kuri vyko Operos ir baleto teatre Vilniuje. Pamokos tikslas – supažindinti mokinius su teatro scenos užkulisiais ir spektaklio metu vykstančiais dalykais. Mokiniai susipažino su įvairiomis scenos meno sritimis, teatralizuotos kelionės po teatro pastato erdves metu pamatė, kur ir kaip gimsta spektakliai. Scenos užkulisiuose sužinojo apie sudėtingą scenos įrangą, spektaklio eigą, apžiūrėjo spektakliuose naudojamą butaforiją. Pažvelgė į kostiumų sandėlius, repeticijų sales, dekoracijų dirbtuves. Praktinėje dalyje mokiniai mokėsi fektuotis,  pasimatavo kostiumus ir pamėgino įsijausti į spektaklių personažus.

Regina Akelaitienė