Plutiškių gimnazija – projekto „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" partnerė

kla sppc

Informuojame, kad Plutiškių gimnazija partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).

Projektas apima daugumą Lietuvos regionų, jame dalyvauja 30  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu atrinktų Lietuvos mokyklų partnerių.

Mūsų gimnazijoje š.m. balandžio mėnesį pradedamas tyrimas siekiant išbandyti, adaptuoti ir standartizuoti Lietuvai Vokietijos Hogrefe instituto CFT20-R metodiką vaikų akademinių gebėjimų atpažinimui. Mokiniai dalyvaus tokiame tyrime, kuris padės sukurti gabių vaikų atpažinimo ir jų ugdymo gerinimo sistemą šalyje. Tyrimo metu atpažinti vaikai gimnazijoje nuo kitų mokslo metų gaus papildomą ugdymą, pritaikytą individualiems vaiko gebėjimams (specialiųjų modulių išbandymas), pamokos metu.

Dalyvaudami šiame tyrime, padėsime kurti aukštesniųjų akademinių gebėjimų turinčių vaikų atpažinimo sistemą Lietuvoje bei prisidėsime prie šių vaikų ugdymo gerinimo.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro projekto vadovę Ingą Nekrošienę, tel.: (8 5) 230 5372, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..