KINO KLUBAS

PLUTIŠKIŲ GIMNAZIJOJE

Plutiškių gimnazijoje iškilmingai duris atvėrė „Kino klubas“ (vadovas – socialinė pedagogė Akvilė Marcinkevičiūtė). Plutiškių gimnazija – viena iš 119 mokyklų, atrinktų dalyvauti kino edukacijos projekte „Kino klubas“, kuris yra Tarptautinio projekto „Europos kino klubų ir mokyklų licencijavimas“ dalis, vykdoma Didžiosios Britanijos kino edukacijos organizacijos „Film Literacy Europe“. Nacionalinis projekto koordinatorius – Lietuvos kino centras, partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Gimnazijai suteiktos 16 lietuviškų ir 12 užsienio šalių filmų licencijos, susitarus su filmų teisių turėtojais, legaliam filmų rodymui projekto įgyvendinimo metu. Pirmasis filmas, kurį žiūrėjo mokiniai – tai režisieriaus Ričardo Marcinkaus „Pakeliui“. Kitus filmus klubo nariai galės žiūrėti trečiadieniais nuo 14.00 val. gimnazijos bibliotekoje.