Prapūsk galvą klasika

Klasikų asociacija drauge su Vilniaus universiteto Klasikinės filologijos katedra rengia kasmetinį 9–12 klasių moksleivių Antikos kultūros konkursą, kuriame išmaniausi šalies moksleiviai gali patikrinti savo žinias apie Antikos literatūrą, mitologiją, istoriją ir meną. Konkursas vyko  2017 m. vasario 24 d. Vilniaus universiteto Filologijos fakultete kartu su respublikiniu nacionalinės Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados turu. Šiame konkurse dalyvavo ir Plutiškių gimnazijos IVg. klasės mokiniai Laura Akranglytė ir Aurimas Nejus (mokytoja Regina Akelaitienė). Šiais metais mokiniai ne tik sprendė olimpiados užduotis, bet ir turėjo progą susitikti su seimo nariu Gabrieliumi Landsbergiu, dalyvauti ekskursijoje ir edukacinėje programoje moksleiviams „Vilniaus katedros požemiai“, kartu su klasikų teatro trupe  ,,paragauti" aktorystės meno ir puikiai bei turiningai praleisti dieną.