BŪKIME INICIATYVŪS

Baigtas PILIETINIO IR TAUTINIO UGDYMO PROJEKTO „Būkime iniciatyvūs“ įgyvendinimas. Projekto dalyviai per įvairią projektinę veiklą, turėjo galimybę sustiprėti kaip iniciatyvūs, pilietiški visuomenės nariai, įgyti socialinių kompetencijų, didesnės patirties, praplėsti akiratį.

Lapkričio mėnesį gimnazijoje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Mokiniai lankstė baltus balandžius, kuriuos įklijavome į plakatą. Buvo rengiamas kūrybinis stendas.

Gruodžio 1 d. minint AIDS dieną gimnazistai stebėjo viešą prof. dr. Sauliaus Čaplinsko paskaitą „AIDS: GERIAU ŽINOTI!“.

Projekto dalyviai lankėsi Kauno IX forte, kur aplankė muziejų, sužinojo to laiko istoriją, dalyvavo teminėje ekskursijoje „Holokaustas Lietuvoje“. Taip pat dalyvavo edukacinėje programoje „Kauno pilies lobis“ Kauno pilyje.

Minint antikorupcijos dieną mokiniai piešė piešinius antikorupcijos tema, iš kurių gaminome plakatą (stendą). Mūsų mokykla yra „Sąžiningumo mokyklų tinklo“  narė, tad šią dieną surengėme viešą „Sąžiningumo deklaracijos“ skaitymą. Mokiniai kūrė savo mokyklos „Sąžiningumo deklaraciją“.