NEDELSK – dėl savęs ir dėl tų, kurie tave myli!

Plutiškių vidurinės mokyklos mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos Evelinos Kašauskienės, aktyviai įsijungė į Sveikatinimo projekto „Nedelsk“ akciją - per technologijų pamokas lankstė rožines gerveles – ilgaamžiškumo ir sveikatos simbolį. Japonų legenda byloja, kad gervė gyvena tūkstantį metų. Išlankstę tūkstantį gervių, japonai sujungia jas į juostas ir dovanoja sergantiems žmonėms. Tikima, kad padovanotas tūkstantis išlankstytų popierinių gervių išpildo slapčiausius norus ir dovanoja sveikatą. Mokiniai kurdami gerveles perteikė savo gerumą tiems, kam labiausiai reikia paramos ir dėmesio, jie tiki, kad jų rankomis sušildytos rožinio popieriaus gervelės suteiks jėgų, dovanos džiaugsmą, sveikatą  ir viltį sunkiai sergantiems.