Olimpiadų, varžybų, konkursų, projektų, mokslinių konferencijų rezultatai
Mokslo metai |
Šalies ir tarptautiniai renginiai |
Laimėjimai |
Savivaldybės renginiai |
Laimėjimai |
2010–2011 |
Lietuvos mokinių olimpinis festivalio Svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos |
Užimta II vieta. |
Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada II etapas, 11-12 klasės |
Užimta I ir II vietos. |
|
Šalies mokinių etnokultūrinis projektas „Mūsų kraitis Europoje“ Suvalkijos regiono turas |
Laimėta III vieta. |
Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų kaimo vietovių krepšinio 3x3 varžybos |
Užimta I vieta. |
|
Respublikinis teisinių žinių konkursas „Temidė“. |
Padėka |
Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynių kaimo vietovių svarsčio kilnojimo varžybos |
Užimta I ir II vietos. |
|
Lietuvos kaimo vietovių mokyklų mokinių olimpinio festivalio krepšinio zoninės varžybos (merginų komanda) |
Užimta II vieta. |
Kazlų Rūdos savivaldybės moksleivių sporto žaidynių kroso estafečių varžybos |
Užimta I vieta. |
|
Lietuvos kaimo vietovių mokyklų mokinių olimpinio festivalio krepšinio zoninės varžybos (vaikinų komanda). |
Užimta II vieta. |
„Jaunosios Sūduvos“ spartakiada 2011 |
Užimta III vieta. |
|
Konkursas Biblinė drama „Esate pašaukti laisvei“ |
Diplomas |
Už pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ organizavimas, Laisvės gynėjų dienai, Sausio 13 – ajai atminti. |
Padėka |
2011–2012 |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių BLM tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybos |
Užimta I vieta. |
Kroso varžybos |
Užimta: 1- I vieta, 2 – II vietos, 2 – III vietos. |
|
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų vaikinų ir merginų krepšinio 3x3 IV pogrupio zoninės varžybos |
Užimta: vaikinų II vieta, merginų III vieta. |
44-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada |
Užimta I vieta. |
|
Tarptautinis informacinių technologijų online (internetinis) konkursas „CONEXUM 2011-2012“ |
Individualiai mokiniui Sertifikatas. |
60-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada |
Užimta III vieta. |
|
Šalies mokinių etnokultūros projektas „Atverk tautos lobynų gelmes“ Suvalkijos regioninės varžytuvės |
Užimta III vieta. |
61-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada |
Užimta II ir III vietos. |
|
|
|
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimas |
Užimta I vieta. |
|
|
|
Už dalyvavimą Sūduvos krepšinio-kvadrato lygoje |
Padėka |
|
|
|
Už dalyvavimą „Savaitė be patyčių“ |
Padėka |
2012–2013 |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų vaikinų svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos |
Užimta II vieta. |
51-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiada |
Užimta III vieta. |
|
Mokinių SKKL krepšinio lygos superfinalas Punske |
Dalyvavo5 mokiniai. |
46-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada |
Užimta II vieta. |
|
9-tasis tarptautinis informatikos ir IT konkursas BEBRAS |
Padėka. |
Kroso estafetės varžybos |
Užimta I vieta. |
|
2013 metų lietuvių kalbos „Kengūros“ konkursas |
Auksinės kengūros ir Oranžinės kengūros diplomai. |
Už vaizdo klipo sukūrimą, Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti |
Diplomas |
|
2013 metų Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ |
XII klasės mokinys pateko į geriausiųjų 50-tuką. |
Už dalyvavimą „Veiksmo savaitė be PATYČIŲ“ |
Padėka |
|
Lietuvos kaimo vietovių mokyklų mokinių olimpinio festivalio krepšinio 3x3 zoninės varžybos |
Užimta I vieta. |
Už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos skėtis“, skirtoje Tarptautinei Tolerancijos dienai – lapkričio 16-ąjai paminėti. |
Padėkos raštas |
|
Šalies mokinių etnokultūros projektas „Atverk tautos lobynų gelmes“ Suvalkijos regioninės varžytuvės |
Užimta I vieta. |
|
|
|
Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Mes piešiame Armėniją“ |
Padėka. |
|
|
2013-2014 |
IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų svarsčio kilnojimo varžybos |
Užimta I vieta. |
Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų kroso varžybos |
Nugalėtojai |
|
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo finalinės varžybos svorio kategorijoje iki 78 kg. |
Užimta III vieta. |
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ |
Laureatai |
|
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių krepšinio 3x3 zoninės varžybos |
Užimta I vieta. |
Kazlų Rūdos savivaldybės 10-11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada |
Užimta III vieta. |
|
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų krepšinio 3x3 zoninės varžybos |
Užimta II vieta. |
Vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai |
Užimta I vieta. |
|
2013-2014 m.m. IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos |
Užimta II vieta. |
Už Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimo organizavimą. |
Padėka |
|
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos |
Užimta II vieta. |
Konkursas „Duok pavyzdį – neimk. Imk pavyzdį – neduok“ |
Padėka |
|
Už Pasaulinės AIDS dienos 2013 organizavimą. |
Padėka |
Už aktyvų dalyvavimą 2014 m. sausio 13 d. pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Laisvės gynėjų dienai paminėti. |
Padėka |