„SĖKMINGOS KARJEROS KELIU“

Plutiškių vidurinės mokiniai :

*Agnė Kaminskaitė 11kl.

*Aušra Kaminskaitė 11 kl.

*Guoda Muliauskaitė 11 kl.

*Karolis Gudaitis 11 kl.

*Silvija Kalinauskaitė 10 kl. dalyvavo konkurse „Sėkmingos karjeros keliu“, kuris buvo organizuojamas įgyvendinant Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002. Konkursas buvo organizuojamas tarp Kauno regionui priskirtų bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijų ir profesinių mokyklų moksleivių.

I-ajame etape mokiniai kūrė video filmuką tema, susijusia su karjera. Darbų vertinimo komisijai patiko mūsų komandos sukurtas video ir taip patekome į II-ąjį konkurso etapą.

Vasario 24 d. Plutiškių vidurinėje mokykloje vyko „Protmūšis“ (II-asis etapas).  Viktoriną vedė karjeros konsultantės iš Kauno Rita Misevičiūtė ir Dovilė Miciukevičiūtė.  Dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Video matysite paspaudę čia

Karjeros koordinatorė