Čia užaugom Tėvynei, čia išmokome skristi,

Čia supratom, kas laukia gyvenimo mūsų keliuos,

Čia gimė pirmos mūsų didžiosios svajonės...

Visų PLUTIŠKIŲ  VIDURINĖS  MOKYKLOS mokinių vardu dėkojame, kad padedate mokyklai įgyvendinti savo uždavinius ir funkcijas, pervesdami dalį savo sumokėto pajamų mokesčio ( 2%) Plutiškių vidurinei mokyklai. 2006 m. gautą paramą mokykla panaudojo stiklinių krepšinio lentų bei buities kabineto baldų įsigijimui, 2007 metais buvo suremontuotas istorijos kabinetas, 2008 metais nupirkti baldai priešmokyklinio ugdymo klasei, suremontuotas lietuvių kalbos kabinetas, 2009 m. – panaudoti bibliotekos, informatikos kabinetų įrangos atnaujinimui, 2010 m.- kabinetų kompiuterizavimui, 2011 m.- sporto salės remontui, 2012 m. – ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo patalpų įrengimui.

Gerbiami tėveliai, mokyklos bendruomenės nariai, rėmėjai,

Mokyklai labai reikalingas kiekvienas Jūsų dovanotas litas:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris(kodas) – 190398964;

Paramos gavėjo pavadinimas – PLUTIŠKIŲ  VIDURINĖ MOKYKLA;

Buveinės adresas – Kazlų Rūdos sav., Plutiškių sen., Plutiškių k., Mokyklos g.4.

Dėkojame už rūpestį ir paramą.

Mokyklos taryba